سبزی خردکن و رب گیر خانگی

دستگاه سبزی خردکن برقی و رب گیر خانگی مدل نانو (نوا الکتریک) GC - 808

اول کلام اینکه این دستگاه سبزی خردکن (آسیاب بزرگ و خردکن چند کاره) هیچ همتا و نمونه ای در کشور ندارد و قابل رقابت با کشور های اروپایی می باشد.به جهت اینکه متریال و سیستم موتور با سبزی خردکن های دیگر متفاوت می باشد پس لطفا ابتدا فیلم زیر را تماشا کنید و سپس مطالب را تا انتها مطالعه فرمایید.

جهت خرید سبزی خردکن حرفه ای اینجا را کلیک کنید

توضیحاتی در مورد ایمنی سبزی خردکن و رب گیر خانگی :

دستگاه سبزی خردکن و ربگیر برقی (خردکن چند کاره ) یکی از لوازم خانگی مورد نیاز برای بانوان می باشد. سرعت چرخش تیغه های این دستگاه حدود 1600 دور در دقیقه است و اگر لزومات ایمنی روی آن انجام نشده باشد می تواند بسیار خطرناک باشد به همین دلیل رعایت کامل استاندارد برای این دستگاه الزامیست. 

اولین موردی که ما رعایت کردیم حذف کلید و سوییچ و دیگر اتصالات غیر استاندارد برقی از بدنه استیلی سبزی خردکن می باشد.چرا که این دستگاه ممکن به هر نحوی و در یک لحظه بی جا روشن شود و ایجاد خطر کند یا اینکه با قطع و وصل جریان برقی شهری این اتفاق و عمل غیر استاندارد رخ دهد یا اینکه مصرف کننده بدون اطلاع از وضعیت روشن و خاموش بودن ربگیر  آن را به برق وصل کند و باز هم خطر آفرینی کند.

دومین مورد از علتهای حذف کلید و سوییچ این است که این دستگاه با برق و رطوبت سر و کار دارند و همچنین بدنه از جنس فلز استیل می باشد.اگر سبزی خردکن های غیر استاندارد را مشاهده کرده باشید کلید و سوییچ به بدنه متصل هستند که اصلا استاندارد نیستند و جریان برقی را تا حدودی به بدنه منتقل می کنند و فوق العاده خطر ساز می باشند.

سومین مورد از مزایای حذف کلید این است که مصرف کننده فقط با حرکت بالا و پایین کردن درب دستگاه می تواند روشن و خاموش نماید و فوق العاده کارکرد آسان میشود.

 سیستم موتور و نوع انتقال قدرت سبزی خردکن مدل نانو (نوا الکتریک)GC - 808 :

دستگاهی که ما تولید می کنیم از سیستم موتوری انیورسال (چرخ گوشت ناسیونال یا معروف به G20 ) و گریبکس (چرخ دنده استفرم) می باشد.تفاوت های زیادی با سایر موتور ها دارند

اولین تفاوت - در همه دستگاههای سبزی خردکن سرتاسر کشور از موتور های معمولی (آسنگرون ) همان موتور های لباسشویی دستی استفاده میکنند که چندین معایب دارند .یک مورد اینکه نهایت کارکرد یکنواخت 30 دقیقه می باشد و بیشتر از آن به علت گرمای موتور باعث تضعیف و سوختگی موتور می شود ولی سبزی خردکن گریبکسی نانو 24 ساعت میتواند روشن باشد که مشتریان از این حسن برای ساخت مواد فلافل و ترشی لیته ، رب گوجه گیری ، پوره کردن گوشت به جهت تهیه سوسیس و کالباس خانگی ، آسیاب کردم غلات و لیمو امانی و ... استفاده می کنند و این یک مزیت فوق العاده می باشد

دومین تفاوت - مصرف برق موتور های آسنگرون در حالت عادی و بدون بار در سطل حدود 400 وات می باشد و با اضافه کردن بار یا همان سبزی درون سطل این رقم بالا تر می رود ولی در سبزی خردکن نانو توان موتور 95 وات بدون بار و با افزایش بار حدود 300 وات می شود

سومین تفاوت - موتور های آسنگرون موجود در بازار فاقد سنسور حرارتی می باشد ولی موتور های سبزی خردکن نانو دارای سنسور یا ترموسات می باشد - (ترموسات چیست ؟ یک قطعه ای برقی و روی سیم پیچ موتور به صورت مخفی نصب می باشد که وقتی دمای موتور بیش از حد افزایش پیدا کرد - به صورت هوشمند و اتوماتیک موتور را برای دقایقی خاموش می کند تا موتور کمی سرد شود و پس از آن به صورت اتوماتیک روشن می شود.این یک مزیتی خاص و برگرفته شده از اجناس برقی اروپایی می باشد و عمر موتور سبزی خردکن افزایش پیدا می کند.)

چهارمین تفاوت - سبزی خردکن و ربگیر نانو مدل GC - 808 تنها دستگاهی می باشد که به هیچ عنوان (به ضمانت) توقف در حین کارکرد ندارد ولی کلیه دستگهای موجود در سطح بازار بعد از کمی کارکرد یا نوع سبزی توقف می کنند که باعث رنج مصرف کننده می باشد.(معروف به آسیاب بزرگ خانگی) - به عنوان مثال هر نوع گوشت برای پوره یا گوجه برای رب گیری و ... اسفاده می شود.

پنجمین تفاوت - وزن موتور های اینیورسال به همراه گریبکس صنعتی 1500 گرم و وزن موتور های آسنگرون حدود 4000 گرم می باشند

قابل ذکر است که تمامی اتصالات برقی از قبیل سیم های برق و موتور دارای عایق بندی در برابر رطوبت و مورد تایید استاندارد کشور می باشد و جایگاه موتور این دستگاه در قسمت پایینی دستگاه میباشد (جایگاه موتور برخی از سبزی خردکن های پلاستیکی در بالای دستگاه میباشد و باعث ایجاد خطر برای مصرف کننده میشود)

جهت خرید سبزی خردکن حرفه ای اینجا را کلیک کنید

نوع بدنه سبزی حردکن و ربگیر خانگی نانو (نوا الکتریک) :

دستگاه سبزی خردکن نانو از دو سمت اصلی تشکیل شده است - قسمت پاینی یا قسمت پایه (موتور) و قسمت بالایی که سطل گفته می شود تشکیل شده است. میان این دو قسمت یک کفی پلاستیکی از جنس ABS قرار دارد که موتور و گریبکس و میکروسوییچ روی کفی نصب شده است و شافت گریبکس از مرکز کفی خارج و از انتها یا کف به داخل سطل وارد شده است.

در قسمت سطل یا مخزن یک دهانه درب دار وجود دارد (خروجی) که به خاطر ایمنی و عدم استفاده از دست توسط کف گیر از درون درب آن باز و بسته و توسط نوعی درز گیر (اورنگی) آبند شده است و همچنین روی سطل یک دستگیره پلاستیکی فوق العاده مستحکم از جنس ABS  نصب شده و درب شیشه ای دستگاه درون آن قرار می گیرد - توسط همین دستگیره می توان کل دستگاه را جابجا کرد . 

تنها دستگاه خردکنی است که دارای سیم جمع کن دستی می باشد.

درب دستگاه از دو مدل شیشه ای پیرکس نشکن و ضد ضربه و نشکن و نوع جدید که از نوع پلاستیک و شیشه ای پیرکس ساخته شده.این درب دارای حفره می باشد که بتوان بدون اینکه درب دستگاه را بلند کنند توسط کف گیر مواد داخل سطل را زیرو رو نمود و فعلا موجود نیست .(ابتکاری جدید و دارای شماره ثبت است و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد)

نوع آبندی دستگاه رب گیر و سبزی خردکن نوا الکتریک

برای آبند کردن این دستگاه از چسب سیلکونی 100 ٪ اصلی و دو عدد کاسه نمد بهداشتی استفاده شده است

توجه نمایید برای مشاغل سوسیس و کالباس خانگی از دستگاه کاتر میکسر گوشت مدل نوا تهیه نمایید. از اینجا وارد صفحه کاتر میکسر شوید

 فیلم کامل کارکرد دستگاه خردکن مدل نانو

فیلم کارکرد کامل و فعالیت دستگاه سبزی خردکن خانگی به مدت 15 دقیقه و ۳۵ مگابایت می باشد

نحوه خرید اینترنتی دستگاه سبزی خر دکن و رب گیر خانگی نانو (نوا الکتریک)

جهت خرید سبزی خردکن حرفه ای اینجا را کلیک کنید

خرید شما از این سایت مستقیما از کارخانه به همراه خدمات پس از فروش می باشد.
هزینه ی ارسال فعلا رایگان خدمات پس از فروش + پرداخت پس از تحویل و اصالت و سالم بودن کالا

سیستم ارسال از طریق شرکت پست ایران می باشد.در صورت فوری بودن در ارسال بسته ، پس از پایان ثبت سفارش توسط لینک تلگرام مدیر فروش اطلاع دهید.

 • در زمان ثبت سفارش دقت نمایید که تمامی موارد خواسته شده را دقیقا تکمیل نمایید . به خصوص تلفن همراه و تلفن ثابت ادرس
  در قسمت آدرس گیرنده (استان - شهرستان (دهستان - بخش) - خیابان اصلی و فرعی - کوچه - پلاک - رنگ درب ) را دقیقا مشخص نمایید.

1250000 تومان


نکاتی در مورد سبزی خردکن و ربگیر گریبکسی نانو (نوا)
 • سبزی خردکن مدل نانو 808 دارای سنسور حرارتی می باشد - پس نگران سوختن موتور نباشید و شما می توانید شبانه روز از این دستگاه استفاده کنید.
 • هیچگونه نگرانی بابت ارت و اتصال بدنه نداشته باشید.به این علت که تمامی اتصالات و موتور کاملا عایق بندی می باشد و در خصوص شفت موتور اینگونه می باشد که هیچ ارتباط مستقیمی با موتور ندارد - به این علت که بین شفت و موتور گریبکس قرار گرفته است.
 • در خصوص خدمات پس از فروش در محل زندگیتان می توانید به لیست خدمات پس از فروش مراجعه فرمایید.
 • نوع کابل این دستگاه 2*2/5 می باشد و دوشاخه طبق استاندارد ایران و اروپا هستند
 • در خصوص چاقو تیز کن - این نوع چاقو تیز کن یا تیغ تیز کن سبزی خردکن و رب گیر نانو از نوع الماس می باشد و در هنگام تیز کردن هر دو طرف تیغ را تیز میکند و این امر باعث تیز شدن بیشتر - بهتر خرد کردن اجسام و عمر طولانی تیغ می شود - یکی از معایب سوهان سنگی که تمامی سبزی خردکن های بازار به کار می برند این است که ابتدا عمر و لعاب تیغ را از بین می برند و همچنین از تیزی خوبی برخوردار نمی شوند و اجسام را تا حدی له می کند و از طرفی در حین تیز کردن خطرناک می باشد.
 • از مصرف کننده گان گرامی خواهشمندیم ابتدا دی وی دی داخل کارتن را تماشا کنند و سپس از دستگاه استفاده کنند


  در صورت سوال و مشاوره و تسریع در ارسال سفارش به یکی از اپلیکشن های زیر مراجعه و پیام خود را ارسال کنید 
  سروشتلگرام

نظر بدهید